Webhosting, správa domén a emailů

Zajišťujeme vše potřebné pro fungování vašich firemních stránek, e-shopu nebo osobního blogu. Od webhostingu až po správu domén. Ke každé doméně samozřejmě získáte i prostor pro emailové schránky. K vašemu prostoru můžete přistupovat přes FTP a využívat aktuální verze PHP či framework Ruby on Rails a MySQL. O hladký chod a maximální dostupnost vašich stránek se stará server s konektivitou přímo do páteřních sítí Internetu.

banner

Webhosting, správa domén a emailů

 

Základem úspěšného webu je dobře zvolená doména. Poradíme vám s výběrem domény a vybranou doménu zaregistrujeme. Můžete si u nás vybrat z více jak 200 domén druhého řádu (například: .cz, .net, .com, .org). Standardně ke každé doméně poskytujeme neomezený počet subdomén (například: eshop.vasedomena.cz). Samozřejmostí je zajištění technické správy. Na požádání vaši doménu přesměrujeme a naopak, zajistíme vám mailhosting/webhosting pro doménu, kterou si přesměrujete k nám. Pro pokročilé uživatele je k dispozici administrátorské rozhraní Plesk, kde si můžete veškeré nastavení měnit sami.

Na našem hostingu lze provozovat jednoduché statické stránky (bez databáze) či dynamické stránky (s databází), které umožňují používání většiny redakčních systémů (WordPress, Drupal, Joomla apod.) či diskusních fór (například phpBB fórum).

Na našem serveru jsou nainstalovány aktuální verze PHP a MySQL databáze s webovým serverem Apache. Dále je vám k dispozici open-source framework Ruby on Rails či skryptovací jazyk Python.

Přistupovat na server můžete přes webové rozhraní Plesk nebo pomocí kteréhokoliv FTP klienta. Součástí hostingu jsou samozřejmě i e-mailové schránky ke kterým lze přistupovat pomocí webového rozhraní či kterýmkoliv běžným emailovým klientem prostřednictvím protokolů POP3 nebo IMAP. To pro případ, že před webovým rozhraním dáváte přednost desktopové aplikaci, jako třeba MS Outlook či Mozilla Thunderbird.

To vše pro vás zajišťuje server značky DELL nacházející se v Praze v Datacentru Master s konektivitou do páteřních sítí internetu. Samozřejmostí je i pravidelné zálohování veškerých dat (webů i databází). Detailnější přehled všech nabízených technologií a možností základních tarifů naleznete v níže uvedené tabulce. Parametry hostingu lze libovolně kombinovat a nastavit právě podle vašich potřeb. Bližší informace o cenách najdete v sekci Ceník.

  Statické stránky Dynamické stránky
Počet domén * 1
Diskový prostor * 1000 MB
Přenos dat neomezený
Počet subdomén neomezený
Emailové schránky * 10 adres
Databáze * 0 5
phpMyAdmin - ANO
Další možnosti * - PHP5, Ruby on Rails, Python
Dále je v ceně ovládací panel Plesk, správa DNS, FTP přístup, SSI,
.htaccess, mod_rewrite, přístup k log souborům, Cron,
vlastní chybové stránky, statistiky přístupů, POP3, IMAP,
SMTP, neomezený počet emailových aliasů, přeposílání a
přesměrování emailů, Webmail, Antispam/Antivirus

* parametr lze libovolně upravit právě podle vašich potřeb.

 

PHP Ruby on Rails MySQL
Apache
CentOS Plesk DELL
 
Kontakt

Provozovatel: Václav Eichler
Identifikační číslo: 74139711
Mobilní telefon: +420 731 389 493

E-mail: info@itprostor.cz

Nejsme plátci DPH.

Další kontaktní informace

Aktuality na email
Jsme na Facebook-u
 

Podporujeme

Podporujeme Nadační fond proti korupci