Programování webových aplikací na míru

Programujeme především webové aplikace v jazyce PHP za použití těch nejmodernějších technoligií (HTML5, CSS3, jQuery,...). Aplikace, které vám naprogramujeme, mohou být šité přímo na míru tak, aby odpovídaly vašim požadavkům. Existuje celá řada odvětví, kde lze naprogramováním vhodné aplikace ušetřit čas váš, či vašich zaměstnanců.

banner

Programování webových aplikací na míru

 

ITProstor.cz vám nabízí programování webových i intranetových aplikací na míru. Spolehnout se na nás můžete i v tvorbě webových stránek, portálů, blogů, e-shopů nebo osobních či firemních prezentací za použití HTML5, CSS3, JavaScript-u/AJAX-u/jQuery. Programujeme ve skriptovacím jazyce PHP za použití MySQL databáze. Pro provoz naprogramované aplikace vám samozřejmě poskytneme prostor na našem serveru s dohledem. Zaregistrujeme doménu a následně zajistíme i její technickou správu, ovšem jen pokud to tak chcete.

V celé řadě odvětví lze díky vhodně navržené a naprogramované aplikaci optimalizovat část, možná právě vašeho, pracovního postupu. Lze tak ušetřit nejen čas vám, ale i vašim zaměstnancům. Pokud si myslíte, že právě u vás je něco takového možné, domluvte si s námi schůzku jejíž výsledkem bude nezávazná kalkulace. Zjistíte, že cena tvorby takové aplikace nemusí nutně převyšovat učekávanou úsporu, protože i proces programování lze do jisté míry optimalizovat. To je ovšem porblém pro větší programátorské firmy, které již mají svůj vlastní zaběhnutý systém vývoje aplikací. ITProstor se přispůsobí právě vám a vašim potřebám.

 

HTML5 Powered with Connectivity / Realtime, CSS3 / Styling, Device Access, Graphics, 3D & Effects, Multimedia, Performance & Integration, Semantics, and Offline & Storage
 
Kontakt

Provozovatel: Václav Eichler
Identifikační číslo: 74139711
Mobilní telefon: +420 731 389 493

E-mail: info@itprostor.cz

Nejsme plátci DPH.

Další kontaktní informace

Aktuality na email
Jsme na Facebook-u
 

Podporujeme

Podporujeme Nadační fond proti korupci