Moduly pro SuperQC/SC

Opravný modul - požadavek na reset hesla v objednávce
(volně ke stažení) ZDE.

 

Modul řeší chybu popsanou podrobněji zde: http://forum.superqc.com/topic103-reset-hesla-na-strance-objednavka-chyba.html.

Jednoduchá oprava - po nainstalování modulu se odeslání formuláře s požadavkem na reset hesla provede asynchronně (pomocí JavaScriptu) a vypíše se hláška. Její znění lze libovolně upravit v souboru etc/modules/fix_passreset/module.php. 

 

Formulář vyhledávání do bloku

 

Modul umožňuje umístit formulář vyhledávání (standardně v záhlaví) do vámi zvoleného bloku. Po aktivaci modulu se vám při vytváření bloku v seznamu ovladačů objeví nová položka "Hledat" (viz. obrázek vlevo). Po vybrání tohoto ovladače se vám navíc nabídne možnost skýt původní formulář umístěný v hlavičce (viz. obrázek vpravo). Toto skrytí je provedeno pouze pomocí stylů - na šablonu to nemá žádný vliv. Po domluvě obstarám i fyzycké odstranění formuláře z šablony, protože mnohé eshopy mají šablonu vlastní, tak se to řeší takto individuálně. Výsledek je pak vidět na 3. obrázku.

ukázka 01ukázka 01


vyhledávání v bloku

 
 

Tlačítko na odesílání faktury přímo z administrace

 

Tento modul je určen pouze pro Premium verzi eshopu! Při editaci objednávky se vám, vedle odkazu ke stažení faktury, zobrazí tlačítko "Odeslat emailem" tak, jak je vidět na obrázku vlevo. Po kliknutí na toto tlačítko se objeví formulář s předvyplněným předmětem a textem emailu, který lze před odesláním upravit tak, jak je vidět na obrázku vpravo.

ukázka 01 ukázka 01

 
 

Optimalizovaný export XML Feed-u pro vyhledávače

 

Vychází ze stávajícího exportu s tím rozdílem, že se celé XML generuje do souboru a po částech. Je tím zajištěno, že export nebude přerušen kvůli nízkým limitům (time_limit x memory_limit) vašeho hostingu. Parametry lze přizpůsobit takřka jakémukoliv hostingu, at už máte zboží třebas desítky tisíc.

 
Kontakt

Provozovatel: Václav Eichler
Identifikační číslo: 74139711
Mobilní telefon: +420 731 389 493

E-mail: info@itprostor.cz

Nejsme plátci DPH.

Další kontaktní informace

Aktuality na email
Jsme na Facebook-u
 

Podporujeme

Podporujeme Nadační fond proti korupci